1987 BURSA doğumluyum. İlk, orta ve lise eğitimlerimi Gemlik ilçesinde tamamladıktan sonra, 2011 yılında Uluıdağ üniversitesi- Çevre mühendisliği bölümünden mezun oldum. Aynı yıl Uludağ Üniversitesi, Fen Bilimleri Enstitüsü, Çevre Mühendisliği Bölümünde başladığım yüksek lisansımı 2013 yılında tamamladım. Yüksek lisans sürecimde eş zamanlı olarak İş Güvenliği Uzmanlığı eğitimini tamamlayarak Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı C sınıfı iş güvenliği uzmanlığı belgemi aldım. Lisans ve Lisans üstü eğitim sürecimde kişisel ilgimden dolayı Kalite yönetim sistemleri ile ilgili eğitimlere katılarak, iç tetkikçi belgelerimi aldım ve kalite çalışmaları ile ilgili araştırmalarda bulundum.

Yüksek lisans eğitimim sonrasında Enmac danışmanlık şirketinde kalite yönetim sistemleri uzmanı olarak görev almaya başladım. İşletmelerde Entegre yönetim sistemlerinin kurulumu, konu ile ilgili eğitimlerinin verilmesi, mevcut sistemlerin kontrolü ve revize edilmesi konularında çalışmalarımı sürdürmekteyim.

Kalite çalışmalarının yanında 2013 yılında yetki alarak faaliyete başlayan Uludağ İş Güvenliği Ortak Sağlık Güvenlik Birimi bünyesinden kuruluş aşaması itibari ile Sorumlu Müdür ve iş güvenliği uzmanı olarak 2018 yılına kadar görev yaptım. Görevim dâhilinde Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının belirlediği mesul müdürlük görevlerinin yanı sıra, personel yönetimi, OSGB yönetim sisteminin oluşturulması ve işletilmesi, idari işlerin yürütümünün Görevlerini yerine getirirken gıda, tekstil, otomotiv ve lojistik sektörleri başta olmak üzere hizmet vermekte olduğumuz firmaların iş güvenliği uzmanlığı faaliyetlerini de yürüttüm.

OSGB  yöneticisi olarak görev aldığım dönemde personel yönetimi ve idari işler konularındaki sorumluluklarımı daha bilinçli yönetebilmek amacı ile İnsan Kaynakları Yönetimi bölümünde önlisans eğitimine başlayarak 2017 yılında eğitimimi tamamladım. Aynı dönemde Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının açtığı sınavda başarılı olarak B sınıfı İş Güvenliği Uzmanı sertifikamı aldım. 2018 yılında şehir değişikliği nedeni ile OSGB bünyesindeki görevimden ayrıldım.

2019 yılında Tübitak Tekgeb bünyesinde kurulmuş olan; firmaların satın alma işlemlerini kolaylaştıracak ve alternatif tekliflere ulaşmalarını sağlayacak web sitesi projesi bünyesinde idari işler sorumlusu olarak görev yaptım. Şirket adına Tübitak ile ilişkilerin yürütülmesi, raporlamalar ve resmi yazışmaların yapılması, personel yönetimi, Web sitesi CRM sistemi üzerinden işlem takiplerinin yapılması işlemlerini takip ettim.

2020 yılında göreve başladığım ÖNERİ Ortak sağlık güvenlik birimi bünyesinde 8 ay süresince sorumlu müdürlük ve B Sınıfı uzmanlık yaptım.

2013 yılından beri devam ettiğim kalite yönetim sistemleri uzmanlığı çalışmalarımı Kalite Yönetim Sitemleri Denetçi Belgesi alarak devam ettirdim. Şuan farklı sektörlerde faaliyet gösteren kuruluşların yönetim sistemlerinin kurulumu, konu ile ilgili eğitimlerinin verilmesi, mevcut sistemlerin kontrolü, revize edilmesi ve sistem belgelendirme çalışmaları kapsamında denetimlerinin yapılması ve kurumsal ve bireysel kalite yönetim sistemleri eğitimlerinin verilmesi konularında çalışmalarımı sürdürmekteyim.

İyi seviyede bilgisayar ve Orta seviyede İngilizce bilgisine sahibim. Evliyim. Boş zamanlarımı yemek yaparak , dikiş dikerek ve farklı el sanatları ile ilgilenerek değerlendiriyorum.

Verdiği Eğitimler

(13 Yorum)

Kalite Mühendisliği Eğitimi

  • 110 Saat
  • Uzaktan, Online ve Canlı Dersler

Kalite Mühendisinin misyonu vakit kaybını minimuma düşürmek, gereksiz hammadde kullanımını engellemek, minimum maliyetli üründen maksimum faydalı ürünü ortaya koyabilmektir.

(12 Yorum)

EĞİTİM UZMANI EĞİTİMİ

  • 96 Saat
  • Uzaktan, Online ve Canlı Dersler

Eğitim uzmanı ve iş sağlığı güvenliği konularında, eğitim planlama, öğrenme tarzları, yetişkin eğitimi, acil durum planları, risk analizi, mobbing.

Öğrenmeye Hazır Mısın?

Güçlü kadromuz, bilgi ve deneyimlerimiz ile hazırlanan sertifika programlarıyla iş dünyasında hep bir adım önde ol!Formu Doldurun, Sizi Arayalım