26 Temmuz 1998'de Ankara'da doğdu. Bir süre yurtdışında yaşadıktan sonra ülkesine geri döndü. İlköğretim ve Lise eğitimlerini doğduğu şehir olan Ankara'da tamamladı. 2017 yılında Baskent üniversitesi Ticari Bilimler Fakültesi Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünü burslu olarak kazandı. Lisede ilgi duyduğu yazılım ve 3D yazıcı teknolojilerinde kendini geliştirme fırsatı buldu.

Alperen KANIK, Vakıfbank’ın 2019 yılında düzenlediği Hack To The Future Fintech Hackathon’unda Ali Bertay SOLAK ile birlikte geliştirdikleri Sanal Alışveriş Nakiti (SAN) projesiyle ilk somut fintech projesini ortaya çıkarmış oldu. 

 Ali Bertay SOLAK ile beraber Analiz Kripto ve Kripto Para Haberleri‘i kurdu. ödeme sistemleri ve blokzinciri teknolojilerinin özel sektöre uyarlanması konusunda çalışmalar yapan Alperen KANIK şu sıralar Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı bilgi işlem daire başkanlığında staj yapmaktadır.

Verdiği Eğitimler

(3 Yorum)

Kripto Para ve Blockchain Uygulamaları Eğitimi

  • 45 Saat
  • Uzaktan, Online ve Canlı Dersler

Bu eğitimin amacı, gelecekteki teknolojilere meraklı olanlar, geleceğe hazırlık yapmak isteyenler, Kripto Para piyasalarına meraklı olanlar ve Blockchain Sistemleri ile ilgilenen insanlar için Bitcoin’in arkasında yatan felsefeye hakim olmaktır.

(8 Yorum)

Kripto Paralarda Teknik ve Temel Analiz Eğitimi

  • 80 Saat
  • Uzaktan, Online ve Canlı Dersler

Kripto Paralarda Teknik ve Temel Analizi hakkında bilgi edinmek ve bu teknolojilerin uygulama alanlarını öğrenmek isteyen kursiyerlerimiz için hazırlanmıştır. Teknik analiz eğitimim ile grafikleri yorumlayacak, yükselecek grafikleri belirleyerek başarılı alım işlemleri, düşecek grafikleri belirleyebileceksiniz.

Öğrenmeye Hazır Mısın?

Güçlü kadromuz, bilgi ve deneyimlerimiz ile hazırlanan sertifika programlarıyla iş dünyasında hep bir adım önde ol!Formu Doldurun, Sizi Arayalım