Ücretsiz Bilgi Al

İletişim formumu doldurarak, danışmanlarımızdan ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Kursiyerlerimiz Aknet Akademi için ne söyledi?

ABDULLAH DEMİR

Hayat sizinle güzel. Özellikle de Kübra hanımın insanlara yaklaşımı çok iyi. İyiki varsınız Kübra hanım

FEYZA MELAHAT ÖZTÜRK

Eğitimden çok memnun kaldım. Herkese tavsiye edicem.Teşekkürler Aknet akademi

KADİR CEM ARIK

Hayatımdaki hayallerimi hedeflere dönüştürebilmem, kendi haneme bir artı daha atabilmem için bana yol gösteren, cesaret veren kurumunuz, uzmanlarınız ve danışmanlarınıza çok teşekkür ederim.Yolun daha başında olmama rağmen Göksu Hanımefendiye desteklerinden ve Lara Hanıma da bu programa başlamama vesile oldukları için ayrıca teşekkür ediyorum.Gamze YILMAZOĞLU Hanımefendiye de eğitim içerikleri hakkında ayrıntılı bilgilendirmesi, desteği ve rehberliği için öğrenciniz olarak teşekkür ederim.Son zamanlarda verdiğim en isabetli kararlardan biri olan Aknet Akademi ailesine katılmaktan duyduğum memnuniyeti belirtmek istedim.

İLHAN SERTKALE

AKNET'le Sosyal Medya üzerinden tanıştım. Danışmanlık ve Teşvik Hibeleri ile ilgili bilgi almak için mail attım. Çok kısa sonra Gamze Hanım diye bir hanımefendi bana dönüş yaptı. Kendisi beni bilgi almak istediğim konular, AKNET'in çalışma, deneyim ve kursu hocaları hakkında bilgilendirdi. Gerek konuşma tarzı, gerek sorularımla ilgili almış olduğum cevaplar beni çok tatmin etti. Hatta almak istediğim kursların dışında Yönetsel Koçluğunu da tavsiye etmesi tamamlayıcı bir kurs olarak iyi oldu. Ben öncelikle AKNET ailesi ile tanıştığıma ve özellikle Gamze Hanım'a ilgi, alaka ve hassasiyetinden dolayı çok teşekkür ederim. Kendisinin sizler tarafından da takdir edilmesini rica ederim.

MUTLU ASLANHAN

BERFİN BUYRUK DANIŞMANI TARAFINDAN GÖSTERİLEN İLGİ VE ALAKA İÇİN ŞÜKRANLARIMI İLETİYORUM EĞİTİM SÜRECİ ZARFINDA BANA YAPMIŞ OLDUĞU YARDIM VE DESTEKTEN ÖTÜRÜ AYRI TEŞEKKÜRLERİMİ İLETİYORUM SAYGILARIMLA ARZ EDERİM

SERGEN OĞLAKCI

Başarılı ve güvence sağlar

ŞENGÜL KULOĞLU

AKNET.....UZAKTAN EĞİTİMDE 1 NUMARA..HOCALARIMA VE DANIŞMANLARIMA ÇOK SEVGİLER...ŞENGÜL KULOĞLU

DERYA YILDIZ

Merhaba Aknet Akademi ailesi. Ben bu zamana kadar Aknet Eğitim kurumundan bir çok eğitim aldım ve bunların sertifikalarını alıp süreci tamamladım. Bir sürü eğitim almaya da devam ediyorum. Bunlardan sonra da açılan yeni eğitimlerle Aknet eğitim hayatım devam edecek diye düşünüyorum. Ben Aknet ile şubat 2022 de tanıştım o zaman ki hevesimi umudumu azaltmayıp aksine arttıran özellikle her sıkıştığımda bana yardımcı olup sakinleştiren beni artık benden iyi tanıyıp beni doğru eğitimlere yönlendiren bu kadar ayda güler yüzünü hiç esirgemeyen Kübra Hocama teşekkür ediyorum. Pandemi dolayısıyla canlı dersler yapılamasa da hazırladıkları video yayınlar ve dokümanlar da ,canlı derslerle bizi alanda hazırlamaya çalışan en ufak bir sorunda bize canı gönülden yardımcı olan hocalarıma şükran borçluyum. Bana her türlü kolaylığı sağlayan güler yüzünü oraya gittiğimde hiç esirgemeyen bi tanecik Kübra Hocam başta olmak üzere muhasebe biriminde çalışan tek tek bütün herkese ve bütün Aknet çalışanlarına çok teşekkür ediyorum. Ben sizi tanıdığım için çok mutluyum. İyi ki varsınız.

MEVLÜDE YILDIRIM

Büşra hanıma desteklerinden için ve diğer eğitmenlerimize sonsuz sevgi ve saygılarımla çok teşekkür ediyorum.

YAĞMUR TABAN

Danışmanım Kübra Yılmaz sayesinde Arabulucuk asistanlığı sertifikası sahibi olmuştum yine Kübra hanım desteğiyle Yaprak hanım’ın katkılarıyla 08.06.2022 itibariyle işe başlıyorum buradan onlara sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum iyi ki Aknet akademiyle bu yola çıkmışım her zaman Kübra hanımın desteğini hissetim işini bu kadar güzel ve iyi yaptığı için eğitim düşünen tüm herkese Kübra hanımla eğitim almasını öneririm Aknet akademi Kübra hanımla çalıştığı için çok şanslı..

YAĞMUR TABAN

Danışmanım Kübra Yılmaz sayesinde Arabulucuk asistanlığı sertifikası sahibi olmuştum yine Kübra hanım desteğiyle Yaprak hanım’ın katkılarıyla 08.06.2022 itibariyle işe başlıyorum buradan onlara sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum iyi ki Aknet akademiyle bu yola çıkmışım her zaman Kübra hanımın desteğini hissetim işini bu kadar güzel ve iyi yaptığı için eğitim düşünen tüm herkese Kübra hanımla eğitim almasını öneririm Aknet akademi Kübra hanımla çalıştığı için çok şanslı..

RABİA SARAYLI

Teşekkür ler

GÜLSEREN ÖZDEMİR

İnsan kaynaklarıyla tanışmamda beni bu alanda bilgi sahibi olmamda her telefonumda motivasyonumu yükseltmemde yardımcı olan GÖKSU GÖKÇE HOCAMA çok teşekkür ediyorum

NURTEN HAMZAÇEBİ

Merhaba. Sayın Ali HALICI Hocama sonsuz teşekkürü borç biliyorum... Beden dili, diksiyon ve anlatımı çok güzeldi. Özellikle slayt okumaktan ziyade anlatma yolunu tercih ettiği için bir kez daha teşekkür ediyorum. Bir teşekkürüm de Büşra Hanımefendiye, nezaketinden, nazik üslubundan dolayı.

NURTEN HAMZAÇEBİ

Merhaba. Sayın Ali HALICI Hocama sonsuz teşekkürü borç biliyorum... Beden dili, diksiyon ve anlatımı çok güzeldi. Özellikle slayt okumaktan ziyade anlatma yolunu tercih ettiği için bir kez daha teşekkür ediyorum. Bir teşekkürüm de Büşra Hanımefendiye, nezaketinden, nazik üslubundan dolayı.

İLKAY SAKA

Merhabalar, Kaliteli bir eğitim ve içi doldurulmuş eğitim aldığım için kendimi şanslı hissediyorum. Öğrendiğim bilgiler iş yaşamında birebir uygulayabileceğiniz pratik bilgilerdir.eğitim danışmanım Nur Hanım ve eğitmenim Ali Hoca, Sevda Hoca ve katkılarından dolayı tüm akademisyen Aknet Akademi personeline saygılarımı gönderiyorum.

ANIL ÖZDEMİR

Başarılı bir eğitim programı

HURİYE ERDAL

Bensu hanımın ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim ♥️

İMREN ORUÇ RAMAZANOĞLU

Ebru hanım gayet iyi ilgilendiği için çok teşekkür ediyorum gerçekten her çalışan böyle olmalı çok başarılı ve çok güzel iletişimi var Ebru hanımın çok teşekkür ediyorum

ERHAN YILDIRIM

Yardımlarınız ve desteğiniz için çok tesekkur ederim.Basarilarinizin devamını dilerim.Saglicakla kalın.Kolay gelsin.iyi gunler

MUSTAFA AK

Eğitim danışmanım her konuda yardımcı oldu.Kuruma , kurum yöneticilerine ve danışmanıma teşekkür ediyorum

ŞENNUR SARCAN

Merhaba, Yolu kesişenler den biri olarak ,almış olduğum İKY eğitim sürecimde ,başta eğitim danışmanım Sn.Gamze AKIN hanımefendiye gerek bilinçli ,donanımlı tutumu , gerek heyecana ortak yapısı adına yürekten teşekkür etmek isterim. Eğitim içeriğindeki dökümanlar, videolar,canlı ders desteği ile kursiyer olarak tam bir takım çalışması olduğunu deneyimleme şansı yakalamış oldum. Teşekkürler AKNET ailesi.

MEHMET TOKSOY

Merhabalar Gamze Yıldırım danışmanlığında şu ana kadar 12 eğitim aldım ve eğitimlerimim hepsi çok değerli bilgin hocalarım tarafından verilmektedir emeği geçen herkese çok teşekkürler özellikle de Gamze Hanım' a ...

ASLI TÜRKER

yaprak hanıma çok ama çok teşekkür ederim detaylı bilgilendirmeler için

MUSTAFA AK

Eğitim danışmanım Gülay hanım eğitim hakkında gerekli bilgileri fazlasıyla anlattı ve bana ödeme konusunda olsun eğitim konusunda olsun yardımcı oldu.Bu hususta teşekkür ediyorum

CANSET KÖROĞLU

Melisa hanım ilgilendi benimle gece gündüz cevapladı sorularımı harıka bır çalısan tesekkur ederım kendisine

EDA KAYSAL

Melisa hanıma ayrıca teşekkür ederim.

SELAMİ BAYDAR

Bu akademiyi tanıdıkça çok sevmeye başladım başta kıymetli hocam ve danışmanın Nur hanıma teşekkür ediyorum ??

MUHAMMET FATİH MUALLA

Egitim danismanlariniz Ve Konusmalari SesLeriyLe Ve İnsan Kaynaklarini AnlatimLari Cok Super Beni ETKİLEDİ EBRU MIZRAKÇI HANIMEFENDİYE ÇOK TESEKUR EDERİM .

YAĞMUR TABAN

İnsan Kaynakları ve Arabuluculuk asistanlığı eğitimim için benimle sabırla ve Güler yüzle ve tüm içtenliğiyle, her adımda elinden gelen fazlasıyla yapan; Kübra Yılmaz danışmanıma ilgi ve alakasıyla; Aknet Akademi’yi Kübra hanım gibi ilgili danışmanları ve çok güzel eğitimleri olduğu için tüm aileme ve çevreme kuşkusuz önericem iyi ki eğitim danışmanım Kübra hanım, onunla birlikte bu eğitim serüvenine başlamak şimdiden keyifli olduğunu bahsetmeden geçemeyeceğim, Kübra hanım ve Aknet akademisi ailesine sonsuz teşekkürlerimi sunarım..

KADİR FATİH AKAN

Eğitim Danışmanım Kübra Yılmaz hanım'a ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim. Pratik, açıklayıcı ve anlaşılır bir dil ile bütün işlemlerimi çabucak halleti. Bütün Aknet Akademi çalışanlarına bizlere bu fırsatları sunduklarından dolayı müteşekkirim, iyi çalışmalar.

FATİH KUYUCAK

Daha önce sertifika aldım gerçekten güvenilir ve başarılı bir firmasiniz teşekkür ederim

YUNUS EMRE AYCAN

Çok iyi

MERVE PAŞAOĞLU

Gamze hanıma yardımları güler yüzü ve samimiyeti için kendisine çok teşekkür ederim

SELDA FIRAT

Aknet ailesı sızler harıkasınız. Guvenlı egıtımın guleryuzun ve ılgının tek şaşılmayan adresı

MERVE YÜKSEKKAYA

Sertifikam bugün geldi emeğiniz ve Yaprak Tekin hanımın ilgisi ve desteğinden dolayı çok teşekkür ederim.

NİLGÜN KAYALI

Öncelikle böyle bir program sunduğunuz için teşekkürler.İş hayatımızda yeni başarılara yön verebilicez.Buse hanım ın açıklamalarından ve samimiyetinden dolayı teşekkür ederim.

SEVCAN SEYMEN

Bengusu hanim tanışmamış bir sıkıntılı dönemimde sizin ile tanışmamız bana çok iyi geldi süreç biraz zor gecede sizin beni başından beri sıcak yaklaşımıniz beni dahada güçlendirdi ve bugün başardım sayenizde .... vaz geçtiğim zaman oldu sizin ile konuşunca aldığımız elektirik sıcakliginiz ve samimiyetiniz beni çok memnun etti iyiki sizi tanıdım çok teşekkür ederim hersey için...

BURAK SOYDENİZ

Herşey için teşekkürler

GÜLŞAH HİZAL

Sevgili Gamze Yılmazoğlu' na ve AKNET akademi ailesine teşekkürler. Yaşam koçluğu eğitimimi tamamladım. Yeni eğitimlere devam etmekteyim. Hocalarımızın anlatımı, dersler için hazırlanan Video ve PDF ile kolay ve anlaşılır anlatımı ile bizlere eğitimi eğlenceli ve anlaşılır hale getirmişler. Canlı dersler ile de çalışmalarımızı pekiştirmemize destek olmaktadırlar. Sizler ile başladığım bu güzel yolda hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. sevgiler,

FATMA BAL

Farkındalık yolculuğuna çıkmak isteyen herkes için iyi bir yol arkadaşı. Danışmanım Gamze Hanım sayesinde 50.000. kursiyer olmanın gururunu duyuyorum. Yaşamıma kaftıkları deger için herkese çok teşekkür ederim.

MURAT UZUNKAYA

VERDİĞİNİZ BİLGİ BİRİKİM İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM ÇOK FAYDALI BİR SÜREÇ YAŞADIM.

YASİR YURTOĞLU

Eğitim danışmanım Elif Hanıma ilgisi için teşekkür ederim.

EBRU AVCI

Süper ilgi ?

DURMUŞ DOĞAN

Ali hocam; bu gün son dersinizi dinledim, hepsi çok güzel hazırlanmış ve çok verimli idi, çok teşekkür ederim. Durmuş DOĞAN

CANSU SEZGİN

Bu sertifikaya basvurup kararsizliklarimi gideren ve bana hep öncülük eden en ufak kafama takilan biseyde yardimci olan Binnur Hanima tesekkur ederim bu kadar hanimli. Falan konusmayacam bi insan bu kadar mi samimi icten olur keske herkes siz gibi samimi ve icten olsa işinizi cok ama cok iyi yapiyorsunuz sizin gibi sicak kanli insanlarla tanismak yollarımızın kesişmesi ne kadar guzel bu sertifikayi almaktan cok sizin gibi degerli icten bu kadar pozitif birini tanimak o kadar guzel başarılarınızın devamini diliyorum guler yuzlu insan ???

HATİCE GÜLŞEN

Danışmanım bilnur hanım her aradığımda veya mesaj attığım beni cevap asla bırakmadı belki aynı soruyu defalarca sordum hiç yuksunmeden cevapladı .Ayrıca sesi bana bir arkadaş gibiydi uzaktan görmeden bir ses ile sanki bir dost oldu ve umut verdi .Hatice hanım az kaldı başaracağız bu kelime çok önemliydi benim için siz başaracaksınız değil birlikte başaracağız bilnur hanım inşallah .İçinde bulunduğun şartları bildiği için beni motive etti. Önemli olan zoru başarmaktir . Kendisine çok teşekkür ederim şükranlarımı sunarım iyiki aknet akademi ailesine katıldım

ŞENGÜL KULOĞLU

Aknet Akademiye hocalarımıza ve danışmanlarımıza candan ilgilendikleri için cok teşekkür ederim.Bu eğitimler hayatıma çok şeyler kattı.Herkesin bu eğitimleri almasını şiddetle tavsiye ederim.Saygılar.Şengül Kuloğlu.

BARIŞ ERTÜRK

HATİCE HANIM'ın sıcak samimi ve hoşgörülü olması almak istedigim egitimle alakalı bana bütün detayları sabırla anlatması. danısmandan ziyade bi arkadas gibi yorum yapabılmesı kursu almam da çok etkılı oldu. iyi ki tanıdım sızı

ŞEYDA DOĞAN

Gayet güzel ve verimli bir site

MEHMET YONT

Aknet akademiye ve değerli hocalarımıza çok tşkler.

MEHMET YONT

Aknet akademiye ve değerli hocalarımıza çok tşkler.

YETER ÖZÇELİK

Vidoe kısmı çok başarılı buldum faydalı uygulama karyer açıdan tebrikler emeği geçen herkese saygılar ve teşekürler

HAMDÜ SENA DEMİR

Saygılarımla Aknet Akademi vesilesi ile sağlam ve parlak bir gelecekle beraber güçlü bir kariyer eşliğinde daha kaliteli bir yaşam sunuyorsunuz sizlere bunun için çok teşekkür ederim

ONUR AKTİMUR

Cok iyi başarılı

BİRCAN ORAKÇI

Uzaktan eğitim olduğu için insanlar çekiniyor kayıt olmaktan. Bende öyle çekinmiştim hatta başvuru yapınca pişman olmuştum. Ama rümeysa hanım beni arayıp iletişime geçince sesi samimiyeti ve engin bilgisi bana güven verdi ve kayıt oldum iyi ki de oldum. Iyi ki varsınız rümeysa hanım. Teşekkür ederim aknet akademi ve tabiki rümeysa hanım ???

HÜSNİYE ERĞİNCİ

Öncelikle Eğitim süresince her konuda cevap alabildiğim, ilgisi ve alakası ile tek kursiyeri benmişim gibi davranan Tuncay hanıma çok teşekkür ederim. Diğer eğitimlerinizi de yakından takip ediyor olacağım sevgilerimle

MUSTAFA BERK EKSİ

Cok duzenli bir egitim

ÇİLEM KARADAYI

Bu ikinci eğitim im ve çok keyifli bir eğitim süreci daha geçiriyorum. Heleki samimiyetleri ve ilgileri muhteşem. Aknet akademiye çok teşekkür ederim ?

MEHMET YONT

Merhaba Bu kadar başarılı bir yönetim ve yapılan işler maşallah

MEHMET YONT

Merhaba Bu kadar başarılı bir yönetim ve yapılan işler maşallah

Öğrenmeye Hazır Mısın?

Güçlü kadromuz, bilgi ve deneyimlerimiz ile hazırlanan sertifika programlarıyla iş dünyasında hep bir adım önde ol!Formu Doldurun, Sizi Arayalım